SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Alper Ulusoy: “Hiçbir şeyin eskisi gibi olacağını düşünmüyorum

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > ankara iptv > Alper Ulusoy: “Hiçbir şeyin eskisi gibi olacağını düşünmüyorum
14Tem, 2020
0
Süper Lig hakemlerinden Alper Ulusoy, corona virüsü salgını, liglerin durumu ve karantina günleri hakkında beIN Sports’a açıklamalarda bulundu.”İçinde bulunduğumuz durumu yüksek hızlı trene benzetiyorum. Etrafımızda güzellikler vardı ve farkında değildik.…

Alper Ulusoy: “Hiçbir şeyin eskisi gibi olacağını düşünmüyorum

Süper Lig hakemlerinden Alper Ulusoy, corona virüsü salgını, liglerin durumu ve karantina günleri hakkında beIN Sports’a açıklamalarda bulundu.

“İçinde bulunduğumuz durumu yüksek hızlı trene benzetiyorum. Etrafımızda güzellikler vardı ve farkında değildik. Tren birden durdu ve güzelliklerin farkına vardık: aileniz, hobileriniz… Evde bunlara vakit ayırmaya başladık.”

“Antrenörlerimiz idmanlarımızı yolluyor, her gün yapıyoruz. Normal idmanla eş değil tabii ama kendimizi fiziksel anlamda üst düzeyde tutuyoruz. Aynı zamanda MHK tarafından devamlı eğitim halindeyiz.”

“Psikolojik olarak da MHK üyeleri ve başkanımızla iletişim halindeyiz. Bu süreci en hasarsız ve hazır şekilde atlatıp, lige dönmeyi ümit ediyoruz”

“Mutlaka. Önce kendi maçlarımızı, sonra diğer maçları takip ediyoruz. Nerede neden hata yaptık konusunda bize büyük katkı sağlıyor. Bize örnek oluyor ve yol gösteriyor.”

“Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra gerçekten adımlarımızı daha net ve sağlıklı atarak bugünlerden çıkmayı ümit ediyoruz. Corona virüsü bize gösterdi ki, futbola bu kadar yüklenmenin, fanatizmin bu denli aşırı olmasının ne kadar gereksiz olduğunu insanlar evinde kaldığı sürece benimsedi. Çünkü her şeyden önce insan hayatı geliyor.”

“En kısa zamanda liglerin başlamasını ümit ediyoruz. Hazırlıklarımızı bu şekilde sürdürüyoruz.”

“Sağlıkçılara, polislere, eczacılara, fırınlarımıza dahi çok büyük teşekkür ediyoruz. Bizler evde sağlıklı kalalım diye canlarını tehilkeye atıyorlar. Onlar için ne desek az, onlara sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyorum.”

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by