SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

CANLI l Tanju Çolak açıklamalarda bulunuyor

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > ankara iptv > CANLI l Tanju Çolak açıklamalarda bulunuyor
16Tem, 2020
0
Turkuvaz Dijital Yayınlar Spor Servisi spor camiasının önemli isimlerini canlı yayın ile konuk alarak izleyiciyle buluşturuyor…Bu kapsamda Türk futbolunun “Avrupa Gol Kralı” unvanlı efsane golcüsü Tanju Çolak, fotomac.com.tr Instagram canlı…

CANLI l Tanju Çolak açıklamalarda bulunuyor

Turkuvaz Dijital Yayınlar Spor Servisi spor camiasının önemli isimlerini canlı yayın ile konuk alarak izleyiciyle buluşturuyor…

Bu kapsamda Türk futbolunun “Avrupa Gol Kralı” unvanlı efsane golcüsü Tanju Çolak, fotomac.com.tr Instagram canlı yayınında önemli açıklamalarda bulunuyor. 56 yaşındaki Türk futbol efsanesine, canlı yayını takip edenler de sorularını iletebiliyor.

TANJU ÇOLAK’IN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI

“Biz hükümetimizin ve bakanlığımızın uyarılarını dinlersek bu sıkıntıyı aşarız ama bu uyarılara uymazsak sıkıntı büyük. Sosyal mesafe, maske bu kadar basit.”

“Futbol bu hayatta yapılacak en güzel işlerden, bir daha hayata gelsem futbol oynardım. Ben sürekli çalıştım, ‘kar’ demedim, ‘toprak’ demedim. Bana 4 gelse 2’sini 3’ünü atıyordum. Buraya kadar geldik.”

“Dört büyükler beni istediği zaman, ben Galatasaray’ı seçtim çünkü ben Galatasaraylıydım. Ama Samsunspor’dan ayrılırken hiç istemedim ayrılmayı, İstanbul’u sevmediğim için çok ağladım. İstemeye, istemeye Galatasaray’a transfer oldum.”

“Kulübe gittim, Alp Yalman bana ”Seni Fransa’dan Marsilya istiyor” dedi, bende ”beni kaptan yaptınız üç gün önce, Marsilya’ya transfer olmuyorum, ben Galatasaray’da efsane olmak istiyorum” dedim.”

“18 yaşındaki Bülent Korkmaz 2 Milyara anlaştı, Erdal Keser 2 Milyara imza attı bana da 2 Milyar önerdiklerinde şok oldum. Başkana düşünmek istediğimi söyledim, ben ’18 yaşındaki defans oyuncusu ile aynı alamam’ dedim.”

“Fenerbahçe bana 4.5 milyar veriyordu ama ben Galatasaray’da kalmak istediğimi söyledim. İstemedim Fenerbahçe’ye gitmeyi ama Galatasaray başkanı benim yüzüme telefon kapattı. Fenerbahçe istediğini de biliyordu başkan.”

“Mustafa Denizli’yi bekledim ben, hoca beni aradı ”Tanju, ben bile bir şey yapamam” dedi, ondan sonra Fenerbahçe’ye imza attım, 4 buçuk milyara. Galatasaray taraftarı bana küfür ediyordu ama ben Fenerbahçe’ye ağlayarak gittim.”

“Sonradan öğrendim ki Galatasaray beni satarak, kulübün maddi durumunu toparlamışlar. Ben Bülent Korkmaz ile aynı parayı alamazdım. Golcü oyuncu her zaman en fazla parayı alır.”

“Galatasaray’da Hasan Şaş gitti, Davala’da gidecekmiş, yabancı hoca gelecekmiş yabancı olarak. Hayırdır ya, yetmedi mi yabancı oyuncular şimdi de yabancı hocalarla mı dolacak? Elmander kim ya? Senin Türk çocuklarına yazık olmuyor mu? G. Saray’da 14 yabancı olur mu?”

Detaylar geliyor…

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by