SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Eugenie Bouchard’a açık artırmada 85 bin dolar

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > ankara iptv > Eugenie Bouchard’a açık artırmada 85 bin dolar
16Tem, 2020
0
Tenisçi Eugenie Bouchard, corona virüsü salgını sürecinde adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Twitter’dan yaptığı bir açıklama ile gündeme bomba gibi düşen Bouchard, bu kez bir açık arttırmaya katıldı.Kanadalı…

Eugenie Bouchard’a açık artırmada 85 bin dolar

Tenisçi Eugenie Bouchard, corona virüsü salgını sürecinde adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Twitter’dan yaptığı bir açıklama ile gündeme bomba gibi düşen Bouchard, bu kez bir açık arttırmaya katıldı.

Kanadalı tenisçi, günler öncesinde duyurduğu bir hayır kampanyasında yer alarak açık artırmaya konu oldu. 2 bin 500 dolardan açılan Bouchard pakedi 37 kez teklif aldı ve 85 bin dolardan alıcı buldu.

BOUCHARD PAKETİ’NDE NELER BULUNUYOR?

1- Açık artırmayı kazanan kişi bir misafiriyle birlikte tenis sezonu başladığında Eugenie Bouchard’ın katıldığı herhangi bir turnuvada(grand slam’ler dahil) Bouchard’ın maçını izleyebilecek.

2- Kazanan ve misafiri, Bouchard’ın maçını oyuncu locasında antrenörü ve misafirleriyle birlikte izleyecek.

3- Bouchard, turnuvada giydiği ayakkabıları ve kullandığı raketi imzalayarak kazanana verecek.

4- Ve son olarak kazanan şahıs ve misafiri, Eugenie Bouchard ile birlikte akşam yemeğine çıkacak. Bu seyahatin bütün ücretleri Bouchard ve sponsorları tarafından karşılanacak.

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by