SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Fenerbahçe’den resmi açıklama geldi! Obradovic gidiyor mu?

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > ankara iptv > Fenerbahçe’den resmi açıklama geldi! Obradovic gidiyor mu?
15Tem, 2020
0
Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Maurizio Gherardini, Obradovic’in geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Eurodevotion canlı yayına katılan Gherardini, Sırp koçun durumunun önümüzdeki günlerde netleşeceğini açıkladı.Dünyanın en iyi başantrenörleri arasında yer alan deneyimi…

Fenerbahçe’den resmi açıklama geldi! Obradovic gidiyor mu?

Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Maurizio Gherardini, Obradovic’in geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Eurodevotion canlı yayına katılan Gherardini, Sırp koçun durumunun önümüzdeki günlerde netleşeceğini açıkladı.

Dünyanın en iyi başantrenörleri arasında yer alan deneyimi çalıştırıcı, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Beko dahil olmak üzere herhangi bir takımdan teklif almadığını ifade etmişti.

Obradovic’in sözlerini değerlendiren sarı-lacivertli ekibin genel menajeri şöyle konuştu: “Camiaya yönelik güzel bir açıklama oldu şüphesiz. Fakat tüm kulüpler bu dönemden nasıl çıkacaklarını ve devamında ortaya çıkacak rakamları anlamaya çalışıyor. Yine de mesaj açıktı. Birçok şeyi görmek için zaman lazım, Obradovic’in sözleri önemli ve kesinlikle kulüp onun sözlerini değerlendiriyor.”

Obradovic daha önce yaptığı açıklamayla şunları ifade etmişti:

“Kontrat durumuyla alakalı ne Fenerbahçe’den ne de başka bir kulüpten hiçbir yetkiliyle henüz bir görüşmem olmadı. Şu ana kadar bana ulaşan bir teklif olmadı. Prefesyonel kariyerim boyunca kontratım deam ederken başka bir kulüple görüşmedim, bu konuda prensiplerim var.”

Sırp koçun sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by