SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

FIFA kokartlı hakem Ali Palabıyık duyurdu! “Haziran ayında sahalara döneriz”

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > ankara iptv > FIFA kokartlı hakem Ali Palabıyık duyurdu! “Haziran ayında sahalara döneriz”
14Tem, 2020
0
Corona virüsü salgını sebebiyle Türkiye’de futbol liglerine ara verilirken FIFA kokartlı hakemimiz Ali Palabıyık evinin kapılarını Sabah’a açtı.özlerine süreci değerlendirerek başlayan Ali Palabıyık, “Böyle bir durumla karşılaşacağımızı kimse tahmin edemezdi.…

FIFA kokartlı hakem Ali Palabıyık duyurdu! “Haziran ayında sahalara döneriz”

Corona virüsü salgını sebebiyle Türkiye’de futbol liglerine ara verilirken FIFA kokartlı hakemimiz Ali Palabıyık evinin kapılarını Sabah’a açtı.

özlerine süreci değerlendirerek başlayan Ali Palabıyık, “Böyle bir durumla karşılaşacağımızı kimse tahmin edemezdi. Devlet büyüklerimizin ve Sağlık Bakanlığımızın yapmış olduğu uyarıları dikkate almamız, hepimizin sağlığı ve salgının kontrol altına alınması bakımından çok önemli” dedi. Bu süreci bir oyun olarak da görebileceğimizi vurgulayan Palabıyık, “Üzerimize düşen görevleri yerine getirirsek, yani gerekmedikçe evden çıkmazsak, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edersek bu oyunun galibi biz olabiliriz. Bu oyunun kuralı 14 gün ve bu virüsün yayılmasına karşı koruyucu 14 kural” ifadesini kullandı ve sözlerini şöyle bitirdi: “Lütfen bu kurala uyalım. Hem kendimizin hem de sevdiklerimizin hayatını süreç bitene kadar ‘evde kalarak’ tehlikeye atmayalım.”

“Öncelikle bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmalı ve kontrol altına almalıyız. Normal hayatın başlamasını biz de dört gözle bekliyoruz”

Sezonun kalanı için de konuşan Palabıyık, “Federasyonumuzun bu konu ile ilgili en doğru kararı alacağını düşünüyorum. Öncelikle bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmamız ve kontrol altına almamız gerekiyor. Her sporsever gibi bizler de bu oyunun ve diğer spor organizasyonlarının tekrar başlamasını dört gözle bekliyoruz. Yapılan açıklamalara göre Avrupa ve ülkemizde haziran ayı gibi liglerin başlayacağını ve bu sezonun bitirileceğini tahmin ediyorum” diye konuştu.

Kariyerimde keşke diyeceğim bir şey yok. Hata yapmak da her insana özgü olan bir şey, önemli olan aynı hatayı tekrarlamamak için çok çalışmak. Keşke demek ve geçmişi düşünmek yerine geleceğe odaklanmak gerekir.

Hakem olarak hedefim Cüneyt Çakır hocamın başarılarla dolu hakemlik kariyerinde çıkmış olduğu basamakları takip etmek. Bu sezon ilk defa Şampiyonlar Ligi’nde Leipzig-Zenit müsabakasını yönettim. Süreç bittikten sonra da yenilerini yöneteceğim.

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by