SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Etiket: Macron

14Tem, 2020

Son dakika: Emmanuel Macron zorunlu maske uygulaması getiriyor

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında 1 Ağustos’tan itibaren ülke genelinde maske zorunluluğu getirmeyi planladığı belirtildi.

30Haz, 2020

Macron'a soğuk duş! 'Türkiye'yi suçlayarak komik duruma düşüyorlar'

İngiliz The Independent gazetesi, Fransa'nın Libya'da Halife Hafter'e destek vermesinin kötü sonuçlarıyla karşılaşmaya başladığını yazdı.

30Haz, 2020

Angela Merkel ile Emmanuel Macron'un ortak basın toplantısında dikkat çeken açıklamalar

Almanya Başbakanı Angela Merkel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı daha önce hiç görülmeyen ekonomik zorlukların yaşandığını söyledi.

29Haz, 2020

Son dakika haberi: Macron'a yerel seçimlerde ağır darbe

Son dakika haberi… Fransa'da Cumhurbaşkanı Macron'un Cumhuriyet Yürüyüşü Hareketi, yerel seçimlerde ağır yenilgi aldı. Macron'un kurucusu olduğu iktidar partisi Cumhuriyet Yürüyüşü Hareketi (LREM) yerel seçimlerin ikinci turunun kaybedeni oldu.

28Haz, 2020

'Türkiye, Macron'un hayallerini suya düşürdü'

Bloomberg, Libya’da Birleşmiş Milletler (BM) tarafından tanınan Trablus hükümetine karşı, ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri ve bir "savaş şüphelisi" olan Halife Hafter’i meşru kılmak için uğraşan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel…

24Haz, 2020

Şentop'tan Macron'a Libya tepkisi! "Bölgeyi kaosa sürüklemekten vazgeçmeli"

Meclis Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye'nin Libya'daki durumu ve Macron'a dair düşüncelerini sosyal medya üzerinden paylaştı.

23Haz, 2020

Son dakika haberi: Türkiye'den Macron'un küstah sözlerine sert tepki

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un, ülkemizin ilgili BM kararları çerçevesinde ve talebi doğrultusunda Libya’nın meşru hükümetine verdiği desteği 'tehlikeli bir oyun' olarak tanımlaması ancak akıl tutulmasıyla izah…

19Haz, 2020

Boris Johnson ve Emanuel Macron Londra'da görüştü

İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile Fransa Cumhurbaşkanı Emanuel Macron Londra’da bir araya gelirken, Fransız lider kentte protestoyla karşılandı.

Son Yorumlar

    SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

    1
    Whatsapp Destek Hattı:

    Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
    Powered by