SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Etiket: Merkel

14Tem, 2020

Merkel'den AB'ye kurtarma paketinde uzlaşı çağrısı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Avrupa Birliği (AB) içinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik sonuçlarıyla mücadelede kullanılması planlanan 750 milyar avroluk kurtarma paketi için uzlaşma çağrısında bulundu.

10Tem, 2020

Almanya Başbakanı Merkel'e casus şoku!

Almanya Federal Basın Dairesi'nde çalışan görevli Mısır casusu çıktı.

08Tem, 2020

Almanya Başbakanı Merkel: Kimse bu krizden tek başına çıkamaz

Almanya Başbakanı Merkel, koronavirüs salgınının başlamasından bu yana ilk yurtdışı gezisini Brüksel'e yaptı. Avrupa Parlamentosu'nda konuşan Merkel, AB dönem başkanlığı hedeflerini anlattı.

08Tem, 2020

Boris Johnson ve Angela Merkel arasında kritik görüşme

İngiltere Başbakanı Boris Johnson ve Alman mevkidaşı Angela Merkel, Brexit sonrası ilişkiler, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele ve Libya gibi dış politika konularını görüştü.

03Tem, 2020

Almanya Başbakanı Angela Merkel'den Avrupa için tarihi itiraf

Almanya Başbakanı Angela Merkel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle Avrupa’nın tarihin en zor durumunda bulunduğunu söyledi. Merkel, bunu ekonomik verilerden gördüklerini kaydetti.

30Haz, 2020

Angela Merkel ile Emmanuel Macron'un ortak basın toplantısında dikkat çeken açıklamalar

Almanya Başbakanı Angela Merkel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı daha önce hiç görülmeyen ekonomik zorlukların yaşandığını söyledi.

19Haz, 2020

Merkel: AB liderleri kurtarma fonu müzakerelerini temmuz ortasına kadar sürdürecek

Almanya Başbakanı Angela Merkel, koronavirüsün neden olduğu krizi hafifletmek için Avrupa Birliği tarafından oluşturulacak kurtarma fonu üzerindeki müzakerelerin temmuz ayı ortasına kadar devam edeceğini söyledi.

16Haz, 2020

Son dakika haberler… Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile bir videokonferans görüşmesi gerçekleştirdi. Erdoğan, Merkel görüşmesinde Doğu Akdeniz ve Libya başta olmak üzere bölgesel meseleler ele alındı.

Son Yorumlar

    SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

    1
    Whatsapp Destek Hattı:

    Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
    Powered by