SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Nuri Şahin Fenerbahçe’ye transfer olacak mı? Alman basını duyurdu

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > Smart Iptvtr > Nuri Şahin Fenerbahçe’ye transfer olacak mı? Alman basını duyurdu
14Tem, 2020
0
Fenerbahçe’nin transfer listesinde yer alan milli futbolcu Nuri Şahin’in geleceği merak konusu olurken, Alman basınından flaş bir iddia geldi. Şahin’in yeni adresinin ya Fenerbahçe ya da MLS olacağı dile getirildi.“EMEKLİ…

Nuri Şahin Fenerbahçe’ye transfer olacak mı? Alman basını duyurdu

Fenerbahçe’nin transfer listesinde yer alan milli futbolcu Nuri Şahin’in geleceği merak konusu olurken, Alman basınından flaş bir iddia geldi. Şahin’in yeni adresinin ya Fenerbahçe ya da MLS olacağı dile getirildi.

“EMEKLİ OLACAĞINI SANMIYORUM”

Öte yandan milli futbolcunun emekli olacağı iddiaları da ortalıkta dolaşırken, Werder Bremen Sportif Direktörü Frank Baumann konuyla ilgili, “Emekli olmaz. Bence Nuri oynamaya devam edecektir.” dedi.

SÖZLEŞME UZATACAK MI?

Nuri Şahin’in Werder Bremen ile sözleşme uzatıp uzatmayacağı konusunda ise Baumann, “Spekülasyon yaratmak istemiyorum. Gelecek sezon yaşanabilecekler bir çok etkene bağlı. Sözleşme uzatma olasılığı konusunda daha ayrıntılı konuşmayacağımızı anlamanızı rica ediyorum” diye konuştu.

Son olarak yeni sözleşme konusunda açık kapı bırakan Alman direktör, “Geleceği nasıl gördüğümüz hakkında, bir ön görüşme yaptık ama henüz bir şey kararlaştırılmadı” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by