SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Ömer Faruk Beyaz: Hayallerim büyük

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > Smart Iptvtr > Ömer Faruk Beyaz: Hayallerim büyük
15Tem, 2020
0
Sahada kaldığı 62 dakikada yüzde 87 pas isabeti, 5 ikili mücadele kazanma ve 3 başarılı çalım istatistikleri ile umut veren genç oyuncu Habertürk’e konuştu. Beyaz, “Çok heyecanlıyım fakat kazanamadığımız için…

Ömer Faruk Beyaz: Hayallerim büyük

Sahada kaldığı 62 dakikada yüzde 87 pas isabeti, 5 ikili mücadele kazanma ve 3 başarılı çalım istatistikleri ile umut veren genç oyuncu Habertürk’e konuştu. Beyaz, “Çok heyecanlıyım fakat kazanamadığımız için çok üzgünüm. Oynadığım bir maçta puan kaybetmek gerçekten çok üzücü oluyormuş. Hayallerim çok büyük. Fenerbahçe forması ile kendimi çok iyi yerlerde görüyorum. Ancak öncesinde kendimi kanıtlamam gerekiyor. İyi işler başarmak, daha çok süre almak istiyorum.” dedi.

Ömer Faruk maçta topla çok fazla buluşamamıştı. Sarı-lacivertli taraftarlar bu duruma tepki gösterirken, tecrübeli oyuncuları suçladı. Sosyal medyada bazı taraftarlar, Sivas maçındaki topla buluşma haritasını örnek göstererek, “Ömer Faruk’a bakın, resmen maçta bilerek pas verilmedi. 20 dakikada Tolgay 13, Deniz 6 kez topla buluşurken Ömer Faruk hiç pas alamadı” iddiasında bulundu.

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by