SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Son dakika: Eskişehirsporlu Kaan Öztürk hayatını kaybetti

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > ankara iptv > Son dakika: Eskişehirsporlu Kaan Öztürk hayatını kaybetti
14Tem, 2020
0
Eskişehirspor’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:“Altyapımızdan yetişen profesyonel futbolcumuz, evladımız Kaan Öztürk dün akşam saatlerinde geçirdigi trafik kazasında vefat etmiştir. Evladımızın ailesinin acısını tüm kalbimizle paylaşmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet,…

Son dakika: Eskişehirsporlu Kaan Öztürk hayatını kaybetti

Eskişehirspor’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“Altyapımızdan yetişen profesyonel futbolcumuz, evladımız Kaan Öztürk dün akşam saatlerinde geçirdigi trafik kazasında vefat etmiştir. Evladımızın ailesinin acısını tüm kalbimizle paylaşmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.”

Futbol camiası, hayatını kaybeden Kaan Öztürk için taziye mesajları yayımladı. Mesajlardan bazıları şöyle:

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU: Eskişehirspor U19 Takımında forma giyen Kaan Öztürk’ün geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Genç yaşta vefat eden merhum Kaan Öztürk’e Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

BEŞİKTAŞ: Eskişehirspor’un genç futbolcusu Kaan Öztürk’ün trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı dileriz.”

FENERBAHÇE: Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Eskişehirspor’un genç futbolcusu Kaan Öztürk’e Allah’tan rahmet, ailesine ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı dileriz.

GALATASARAY: Eskişehirspor Kulübü’nün genç futbolcusu Kaan Öztürk’ün geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı dileriz.

TRABZONSPOR: Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Eskişehirspor U19 Takımında forma giyen Kaan Öztürk’e Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı ve sabır dileriz.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR: Eskişehirspor’un genç futbolcusu Kaan Öztürk’ün trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Yüce Allah’tan rahmet; başta ailesi olmak üzere, yakınlarına ve Eskisehirspor camiasına başsağlığı dileriz.

AYTEMİZ ALANYASPOR: Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Eskişehirspor’un genç futbolcusu Kaan Öztürk’e Allah’tan rahmet, ailesine ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı dileriz.

MKE ANKARAGÜCÜ: Eskişehirspor U-19 takımında oynayan Kaan Öztürk’ün trafik kazası nedeniyle hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Vefat eden kardeşimize Allah’tan rahmet , yakınlarına ve tüm Eskişehirspor camiasına başsağlığı dileriz.

YUKATEL DENİZLİSPOR: Eskişehirspor U19 Takımında forma giyen Kaan Öztürk’ün geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Kaan Öztürk’e Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı diliyoruz.

BB ERZURUMSPOR: Eskişehirspor U-19 oyuncusu Kaan Öztürk’ün dün gece geçirdiği trafik kazası sonucu vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhum Kaan Öztürk’e Allah’tan rahmet, sevenlerine ve Eskişehirspor camiasına başsağlığı diliyoruz.

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by