SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

Son dakika: Tüm ligler 12-13-14 Haziran’da başlayacak! | CANLI

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > ankara iptv > Son dakika: Tüm ligler 12-13-14 Haziran’da başlayacak! | CANLI
16Tem, 2020
0
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, saat 10.00’da toplandı. Toplantı sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklamalarda bulunuyor…Canlı yayını izlemek için:ASpor CANLI YAYINTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’in açıklamalarının satır başları…

Son dakika: Tüm ligler 12-13-14 Haziran’da başlayacak! | CANLI

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, saat 10.00’da toplandı. Toplantı sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklamalarda bulunuyor…

Canlı yayını izlemek için:

ASpor CANLI YAYIN

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’in açıklamalarının satır başları şöyle:

“Pandemi ile savaşımızda her gün daha iyiye doğru gidiyoruz. Mücadeleyi asla bırakmadan yolumuza devam etmemiz gerekiyor.”

“Yaşanan bu süreçten Türk Futbolu da haliyle etkilendi. Türkiye’de 11 Mart’ta ilk vakanın görülmesinin ardından maçları seyircisiz oynattık ilk ölümün ardından ise maçları erteledik. TFF olarak virüse karşı kararlı mücadelemizle epey yol aldık. Futbola dönüş için de sağlık kurulumuz önemli bir çalışma gerçekleştirdi.”

“Bugüne dek en sağlıklı şekilde liglerimizin tamamlanması yönünde çaba gösterdik. Hep Türk futbolunun selametini düşünerek hareket ettik. Yönetim Kurulu olarak toplantımızı yaptık, görevimizin zorluğunu biliyoruz. Tüm şartları göz önünde bulundurarak bir yol haritası çizdik.”

“Şimdilik olmak kaydıyla ertelenen tüm profesyonel liglerimiz ve amatör liglerimizi 12-13 ve 14 Haziran haftasında başlatma kararı aldık.”

“Devletimizin tüm desteğiyle inşallah temmuz ayı sonunda ligleri tamamlamayı planlıyoruz. Kupalarımızı sahada vereceğiz ve Ağustos ayında da UEFA Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yaparak sezonu taçlandıracağız.”

“Liglerin hangi şartlarda oynanacağı bakanlıkla planlanacak.”

“Yeni şartlarda yeni harcama limitlerini tespit edip bunu kulüplere ileteceğiz.”

“Yayıncı kuruluş ile 2 yıl daha sözleşmemiz devam etmekte. Hedefimiz beIN Sports ile olan 5 yıllık süreci tamamlamak. Tüm şirketlerde olduğu gibi beIN Sports da gelir kaybına uğramıştır. Onlar da ligin bir an başlamasını istiyorlar. Yayıncı kuruluşun bu sezon sonuna kadar bize ödemesi gereken bir 588 milyon TL var. Sözleşme sona erince de yayıncı kuruluşla devam etmek bizim öncelikli hedefimiz.”

“Ligi yeniden durdurma gibi bir planımız yok. Yeni sistemde maçların nasıl oynanacağına yönelik bir protokol yayınladığımızda, kulüplerimiz buna uyarsa, bir sorun çıkmayacaktır ve yolumuza devam ederiz. Olur da yine birisine virüs bulaşırsa tekrar değerlendiririz.”

“Kalan 8 haftanın 7’si hafta sonu oynanacak, 1 tane hafta arası maç oynanacak. Ana hedefimiz sezonu 26 Temmuz’da bitirmek olacak.”

“Tek şehirde oynamak bizim gündemimize asla gelmedi. Bizim hedefimiz herkes kendi ilinde, kendi stadında oynamasını istemekteyiz.”

“Bugüne kadar bir haftayı seyircisiz oynadık. Gördük ki bundan sonraki maçlar da seyircisiz oynanacak.”

“UEFA 27 Mayıs’ta toplantı yapacak. 25 Mayıs’a kadar bütün Avrupa ülkelerinin liglerinin ne olacağını bildirilmesi istendi.”

HABERİMİZ GÜNCELLENMEKTEDİR!

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by