SMART IPTV

DONMAYAN İPTV SERVER

SON DAKİKA: Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan corona virüsü açıklaması! “Liglerin geleceği…”

İPTV SaTın Al - En iyi İpTv Server > ankara iptv > SON DAKİKA: Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan corona virüsü açıklaması! “Liglerin geleceği…”
15Tem, 2020
0
TBF’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:Ülkemizde ve dünyada etkileri halen devam eden koronavirüs salgını ile ilgili gelişmeleri hassasiyetle gözlemlemeye devam ediyoruz.Türkiye Basketbol Federasyonu olarak, 30 Nisan 2020 tarihine kadar…

SON DAKİKA: Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan corona virüsü açıklaması! “Liglerin geleceği…”

TBF’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Ülkemizde ve dünyada etkileri halen devam eden koronavirüs salgını ile ilgili gelişmeleri hassasiyetle gözlemlemeye devam ediyoruz.

Türkiye Basketbol Federasyonu olarak, 30 Nisan 2020 tarihine kadar takip edeceğimizi açıkladığımız sürce dair liglerimizle ilgili alacağımız karar, mevcut durumun bir süre daha değerlendirilmesi gerekliliğini ortaya çıkarmıştır.

Liglerimizin devam etmesi de dahil tüm senaryolarımızın hazır olduğu ve sağlık kurulu raporumuzun tamamlandığı bu hassas duruma ilişkin, Bilim Kurulu, ilgili bakanlıklarımız ve kulüplerimizden gelecek son görüşlerin ardından kararımızı önümüzdeki günlerde açıklayacağız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by