16Tem, 2020
0
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, saat 10.00’da toplandı. Liglerin akıbetinin belirlenmesi beklenen toplantı sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklamalarda bulunuyor…Canlı yayını izlemek için:ASpor CANLI YAYINTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat…

TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklamalarda bulunuyor! | CANLI

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, saat 10.00’da toplandı. Liglerin akıbetinin belirlenmesi beklenen toplantı sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklamalarda bulunuyor…

Canlı yayını izlemek için:

ASpor CANLI YAYIN

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’in açıklamalarının satır başları şöyle:

“Pandemi ile savaşımızda her gün daha iyiye doğru gidiyoruz. Mücadeleyi asla bırakmadan yolumuza devam etmemiz gerekiyor.”

“Yaşanan bu süreçten Türk Futbolu da haliyle etkilendi. Türkiye’de 11 Mart’ta ilk vakanın görülmesinin ardından maçları seyircisiz oynattık ilk ölümün ardından ise maçları erteledik. TFF olarak virüse karşı kararlı mücadelemizle epey yol aldık. Futbola dönüş için de sağlık kurulumuz önemli bir çalışma gerçekleştirdi.”

“Bugüne dek en sağlıklı şekilde liglerimizin tamamlanması yönünde çaba gösterdik. Hep Türk futbolunun selametini düşünerek hareket ettik. Yönetim Kurulu olarak toplantımızı yaptık, görevimizin zorluğunu biliyoruz. Tüm şartları göz önünde bulundurarak bir yol haritası çizdik.”

“Şimdilik olmak kaydıyla ertelenen tüm profesyonel liglerimiz ve amatör liglerimizi 12-13 ve 14 Haziran haftasında başlatma kararı aldık.”

“Liglerin hangi şartlarda oynanacağı bakanlıkla planlanacak”

HABERİMİZ GÜNCELLENMEKTEDİR!

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by