16Tem, 2020
0
19 Mart’ta koronavirüs pandemisi nedeniyle askıya alınan Süper Lig, TFF 1’inci, 2’nci ve 3’üncü Lig ile Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) kaderi yapılacak toplantıdan çıkacak karara göre şekillenecek. TFF ve Kulüpler…

Türkiye’de futbolun kaderi belli oluyor

19 Mart’ta koronavirüs pandemisi nedeniyle askıya alınan Süper Lig, TFF 1’inci, 2’nci ve 3’üncü Lig ile Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) kaderi yapılacak toplantıdan çıkacak karara göre şekillenecek. TFF ve Kulüpler Birliği heyeti, geçtiğimiz hafta da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelmişti.

TEMMUZ’DA SONA ERECEK

Toplantıdaliglerin ne zaman başlayacağına yönelik potansiyel bir takvim belirlenirken, bu takvimin uygun olup olmadığı ve maçların oynanmasının risk teşkil edip etmeyeceğine yönelik son karar, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu üyelerinin tavsiyelerine göre verilecek. TFF; Sağlık Bakanı Koca ve Bilim Kurulu üyelerinden olumlu yanıt alması halinde Süper Lig ve TFF 1’inci Lig’i kaldığı yerden oynatmaya başlayacak. Haziran’ın ortasında ligin başlaması planlanırken, sadece hafta sonlarında oynayarak sezon temmuz ayının sonunda bitecek.

Bir cevap yazın

SMART IPTV TR@ EN KALİTELİ IPTV SERVER

1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by